Melanotan 2- ktoś używa?

Patryciusz
Jak mocno może wpływać melanotan na ciśnienie ? Robiliście sobie pomiary przed, a w trakcie użytkowania ?
Patryciusz
Jak mocno może wpływać melanotan na ciśnienie ? Robiliście sobie pomiary przed, a w trakcie użytkowania ?
BodyHelp
Patryciusz pisze: 26 maja 2023, 12:57 - pt Jak mocno może wpływać melanotan na ciśnienie ? Robiliście sobie pomiary przed, a w trakcie użytkowania ?
Może wpływać na ciśnienie, kwestia dobrania dawki. Masz dużo artykułów/opisów w Internecie o skutkach ubocznych.

Zacznij od najniższej dawki 100mcg i podnoś stopniowo i obserwuj- tu nie ma innej opcji :)
Każdy reaguje inaczej.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą 1:1, zapraszam na pw.
Kropek2022
Patryciusz pisze: 26 maja 2023, 12:57 - pt Jak mocno może wpływać melanotan na ciśnienie ? Robiliście sobie pomiary przed, a w trakcie użytkowania ?
u mnie żadnych zmian, ale zaraz po iniekcji caly czerwony na twarzy i pulsuje baniak
Dietetyk-Andrula
Wpływa na ciśnienie, oraz libido, możesz czuć się talanie, zwykle po 1-3h przechodzi do zera :)
Aby zminimalizować skutki uboczne lepiej stosować częściej nawet 5x dziennie w mniejszych dawkach niż 1x w większej.
Pepa129
Hej!
Moja przygoda z melanotanem 2 była bardzo krótka. Mój chłopak brał w tamtym roku i poza lekko sinymi ustami i dziąsłami wszystko było ok. Był mega ciemny aż za bardzo a wymienione wyżej skutki uboczne zgubiły się w opaleniźnie i zaroście na twarzy.
Pierwszą dawkę źle wymierzyłam 🤦🏼‍♀️ więc po przedawkowaniu poza złym samopoczuciem nic się nie stało.
Po drugiej dawcę zauważyłem lekkie zaciemnienie wokół ust, jakby konturować brązowa kredką.
Po trzeciej przestałam bo miejscowe nagromadzenie barwnika pojawiło się w postaci "wąsów"😅
Pytanie czy ktoś kiedyś doświadczył takich przebarwień na twarzy i czy po roku/dwóch to zeszło?😁
Jeśli nie to dam Wam znać 😅🤷🏼‍♀️
Załączniki
IMG_20230604_065622.jpg
(1.12 MiB) Nie pobierany
IMG_20230604_064608.jpg
(583.46 KiB) Nie pobierany
BodyHelp
Pepa129 pisze: 04 czerwca 2023, 07:57 - ndz Hej!
Moja przygoda z melanotanem 2 była bardzo krótka. Mój chłopak brał w tamtym roku i poza lekko sinymi ustami i dziąsłami wszystko było ok. Był mega ciemny aż za bardzo a wymienione wyżej skutki uboczne zgubiły się w opaleniźnie i zaroście na twarzy.
Pierwszą dawkę źle wymierzyłam 🤦🏼‍♀️ więc po przedawkowaniu poza złym samopoczuciem nic się nie stało.
Po drugiej dawcę zauważyłem lekkie zaciemnienie wokół ust, jakby konturować brązowa kredką.
Po trzeciej przestałam bo miejscowe nagromadzenie barwnika pojawiło się w postaci "wąsów"😅
Pytanie czy ktoś kiedyś doświadczył takich przebarwień na twarzy i czy po roku/dwóch to zeszło?😁
Hej :)

Dlatego też dawki zaczynamy od 100mcg i powoli zwiększamy żeby wbić 5mg, po czym bijemy już tylko dawkę podtrzymująca raz w tygodniu.

Generalnie efekty bardzo dobre, też mam sine usta, ale po przejściu na dawkę podtrzymująca opaleniznę to znika tak samo jak jakiś czas po odstawieniu - także nie masz się o co martwic :)

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Dietetyk-Andrula
Pepa129 pisze: 04 czerwca 2023, 07:57 - ndz Hej!
Jest to jeden z efektów ubocznych, przebarwienia, czy plamki. Może tak się dziać, ale powinnaś opalić się i powinny zniknąć.
jao
Cześć! Brakło mi trochę :-) a szkoda kupować duży bo wykorzystam pewnie z połowę :-(
Może ktoś coś słyszał o jakimś małym opakowaniu ?
BodyHelp
jao pisze: 06 sierpnia 2023, 21:40 - ndz Cześć! Brakło mi trochę :-) a szkoda kupować duży bo wykorzystam pewnie z połowę :-(
Może ktoś coś słyszał o jakimś małym opakowaniu ?
Wszystkie maja 10mg, w internecie starczy przejrzeć ;)
ODPOWIEDZ