Letro.

Kulpin
Witam .
Panowie mam pytanie odnośnie letro,.
Muszę wyzerować estro(wynik z przed 5 dni- 143 norma do 40) i lecę 2.5mg ed. Czy warto dzielić dawkę na dwie czy zajadać całego tabsa na raz.? Zapomniałem dodać że leci 125 mg enana e4d + 100 mastera e4d. Normalnie leciało 2x tyle towaru ale urósły cycuszki takie że szok.
BodyHelp
Kulpin pisze: 25 maja 2023, 19:53 - czw Witam .
Muszę wyzerować estro(wynik z przed 5 dni- 143 norma do 40) i lecę 2.5mg ed. Czy warto dzielić dawkę na dwie czy zajadać całego tabsa na raz.? Zapomniałem dodać że leci 125 mg enana e4d + 100 mastera e4d. Normalnie leciało 2x tyle towaru ale urósły cycuszki takie że szok.
Warto to by było pilnować wyników estroz aby nie było jego skoków i stosować dawkę pod badania, a nie robić to w ciemno.

Raczej nie urosły w kilka dni, a objawy były zdecydowanie prędzej :)

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Zapraszam do współpracy z Krzysztofem Nędzakiem. TEAM.
Kulpin
Długo by opowiadać . Zawsze miałem problem z estro i gino więc miałem pod ręką exe niestety UG bo mój dil miał problemy z ogarnięciem apteki. Exe okazało się lipa,u trzech innych znajomych próbowałem ogarnąć ale też wyszło słabo. Co było robić przywaliłem tamoxa ale on nic nie dał. W końcu wymotalem po ciężkich przejściach glandex niby apteczny a okazało się że po tygodniu brania 25mg ed estro 143, prolka w normie . Teraz ostatnie co pozostaje to letro .
Narazie gino zeszło o połowę, w przyszłym tygodniu mam termin na badanie krwi. Wiadomo trochę pokpiłem sprawę bo to nie pierwszy raz ten problem , tylko wcześniej wystarczyło zjechać estro do dolnych widelek i gino znikało. Wiadomo że nie do konca bo jak raz się wyksztalci to już przesrane.
BodyHelp
Kulpin pisze: 25 maja 2023, 20:46 - czw Długo by opowiadać . Zawsze miałem problem z estro i gino więc miałem pod ręką exe niestety UG bo mój dil miał problemy z ogarnięciem apteki. Exe okazało się lipa,u trzech innych znajomych próbowałem ogarnąć ale też wyszło słabo. Co było robić przywaliłem tamoxa ale on nic nie dał. W końcu wymotalem po ciężkich przejściach glandex niby apteczny a okazało się że po tygodniu brania 25mg ed estro 143, prolka w normie . Teraz ostatnie co pozostaje to letro .
Narazie gino zeszło o połowę, w przyszłym tygodniu mam termin na badanie krwi. Wiadomo trochę pokpiłem sprawę bo to nie pierwszy raz ten problem , tylko wcześniej wystarczyło zjechać estro do dolnych widelek i gino znikało. Wiadomo że nie do konca bo jak raz się wyksztalci to już przesrane.
Do exe prolaktyna nie ma nic, na nią jest cabaser/dostinex.

Teraz nie zostaje Tobie nic tylko trzymać estro cały czas w ryzach. Dobierz dawkę pod badania i to na tyle.

Pozdrawiam serdecznie,
BodyHelp
Zapraszam do współpracy z Krzysztofem Nędzakiem. TEAM.
Dietetyk-Andrula
Kulpin pisze: 25 maja 2023, 19:53 - czw Witam .
Powiedź mi sam siebie prowadzisz, czy ktoś może Ciebie prowadzi? Pytam bo dziwi mnie jak można dojść do takich wyników badań.

Letro nie jest zdrowe i nie wcinasz tego jak cukierków, ale to już mniejsza. Co proponuje tobie zrobić to:

Przede wszystkim ogarnij IA- EXE bo pewnie nie masz jeśli masz takie wyniki, i stosuje się to non stop na cyklu, by właśnie nie mieć wyjebanego estradiolu..

Weź przez 3 dni 1 tab letro, po jednej tab powinieneś mieć już wyzerowane, ale w sumie nie wiesz nawet jak reagujesz na nie, skoro masz taki wynik..

Potem zrob ponownie badania estradiolu i bierz potem exe 1/2 tab e2d...

Pozdrawiam D.A.
ODPOWIEDZ